LRT Comines - Een vol huis in Komen
16/04/2008 De organisatoren kunnen trots aankondigen dat voor komend weekend het maximum aantal inschrijvingen bereikt is. Een 150-tal teams komt er aan de start.
Niet alleen veel deelnemers, ook heel wat mooie namen op 20 april in komen. Natuurlijk denken we dan in de eerste plaats aan Bernd Casier en Freddy Loix.
Maar er zijn er wel meer: Lietaer (Subaru WRC) et Dirk Vermeersch (Subaru WRC, als die tijdig klaar is), Marnick Van Lancker (M3), Eric Moulin (Astra), Alain Depierreux (Evo 9), Didier Duquesne (Citroen C2 R2 Max), Bert Cornelis (Escort Cosworth), Didier Ceenaeme (M3), Jean Noel Mambourg (BMW E36), Ronald Smette (M3), Raymond Horgnies (Manta), Bert Coene (Evo 8), Laurent Benoit (Evo 7), Patrick Milleville (Evo 9), Anthony Raucroix (Impreza GT), Jean Marc Decloedt (Impreza WRX), Geert Vandoorne (Escort MKI), Grégoire Coulembier (Puma S1600), Raphael Venant (Astra) en misschien ook nog John Deconinck.
14 chronoritten staan er zondag op het programma. Start is voorzien rond 08u00 en finish tegen 18u30. Naar Asaf gewoonte is de toegang op de proeven gratis. Een programmaboekje is voor €5,00 zaterdag te koop in het rallycentrum, opnieuw gesitueerd in het l’Athénée Royal Fernand Jacquemin, Rue de la 143è Brigade, Komen.
Zoals eerder vermeld is de toegang tot de proeven gratis. De organisatie hoopt u dan ook massaal te mogen verwelkomen. Houdt u wel aan de regels ivm veiligheid. Heb ook respect voor omwonenden en deponeer uw afval in de voorzien vuilniszakken bij alle veiligheidsposten. Meer dan 200 vrijwilligers zijn trouwens aan het werk komend weekend.
Afspraak volgende zondag, 20 april langs de Komense wegen.
