WRC Mexico - Loeb en Hirvonen zien Latvala alsmaar beter worden

Loeb: Een nieuw probleem

04/03/2008 "Ik gaf alles wat ik kon, maar we kwamen geen seconde dichter." zo liet Sébastien Loeb al optekenen tijdens de eerste dag in Mexico. "We moesten snel op zoek naar ander afstellingen van de wagen. Pas daarna konden we de leiding over nemen." Loeb ziet Latvala sneller ontwikkelen dan hij zelf gedacht had.

"Voor het seizoen zei iedereen dat het een makkelijker jaar zou worden. Ik heb dat direct tegengesproken," aldus loeb, "Ik wist dat Hirvonen snel zou zijn en Latvala die zou meer en meer ervaring op doen. Maar Jari blijkt iedere keer veel sneller dan we verwachtten! Daar hadden we niet op gerekend en dus zullen we nog harder moeten werken."

Hirvonen voelt druk

Hirvonen kreeg op de laatste dag met lekke banden af te rekenen en verloor zo nog een plaats. Dat is echter niet de grootste zorg van de Fin: "Zowel Loeb als Jari waren heel snel; ik kon hun tempo niet volgen." zo gaf Mikko grif toe. "Ik hoop dat dit de moeilijkste rally was voor mij dit seizoen. Maar in Argentinië start ik weer als eerste op de baan! Ik moet dringend de snelheid terugvinden, anders stop ik beter in het wrc."

Maart, 2008