WRC Argentinië - Loeb wint op slagveld
31/03/2008 Loeb neemt de leiding in de Wk-stand over van Hirvonen. Mikko Hirvonen viel al uit op de eerste dag, maar startte weer via het superrally reglement. Door de vele uitvallers werd de Fin nog vijfde in zijn BP-Ford.
"We moesten hier steeds geconcentreerd blijven. Zeker nu we met het huidige reglement de banden niet mogen bijsnijden. Met deze banden op dergelijke ondergrond is gevaarlijk." liet de Fransman op tekenen.
Tweede werd Atkinson die aan een heel regelmatig seizoen bezig is. Derde plaats voor Sordo, een goede zaak voor Citroen bij de constructeurs. Hirvonen werd dus vijfde na zijn uitvallen op de eerste dag.
Vierde plaats ging verrassend naar Rautenbach, weliswaar op meer dan 20 minuten! Aigner werd 8ste en was de beste in het production wrc.
Eindstand Argentinië 2008
| 1. | Sébastien Loeb (Fra-Citroën) | in 5u05'48"6 |
| 2. | Chris Atkinson (GBr-Subaru) | op 2'33"2 |
| 3. | Daniel Sordo (Spa-Citroën) | 4'04"7 |
| 4. | Conrad Rautenbach (Zim-Citroën) | 20'03"5 |
| 5. | Mikko Hirvonen (Fin-Ford) | 25'15"3 |
| 6. | Federico Villagra (Arg-Ford) | 27'42"0 |
| 7. | Gigi Galli (Ita-Ford) | 27'51"8 |
| 8. | Andreas Aigner (Oos-Mitsubishi) | 28'59"3 |
| 9. | Sebastian Beltran (Arg-Mitsubishi) | 30'04"9 |
| 10. | Jari Ketomaa (Fin-Subaru) | 31'52"6 |
