JMC Jalhay: Bernard Munster beste in div 4, Blaise wint div 123
27/10/2008 Bernd Casier vertrok als snelste zondagmorgen, de polo voerde het pak aan na de eerste omloop. De Polo S2000 kreeg echter weer af te rekenen met mechanische pech en verdween uit de wedstrijd.
Munster voerde het tempo gestaag de hoogte in en nam de leiding over van Depiereux. De Impreza van Munster was uiteindelijk 55" sneller dan de GT3 van Francis Lejeune. Cartelle werd derde, Lietaer schoof naar een vierde plaats in divisie 4
In divisie 123 ging de overwinning naar Bruno Blaise met de corsa, een combinatie die garant staat voor spectaculaire passages. Knappe wedstrijd ook van Charlier die tweede finisht.
Heel wat opgaves ook. Serge Meurens mocht net als vorig jaar aan de kant na een sortie, Duez zette de Bmw M3 aan de kant na pech.
Alle uitslagen
