Arjen De Koning wint in Kasterlee
01/09/2008 Deze editie van de Short Rally van Kasterlee begon met enige vertraging omdat een deel van de baanposten niet was komen opdagen. De organisatie kon in extremisch nog enkele mensen mobiliseren waardoor de proef van start kon gaan.
Traditioneel heel wat snelle Noorderburen onder de deelnemers en de zege ging naar één van hen. Dirk Vermeirsch had uitzicht op de overwinning tot een lekke band roet in het eten gooide; 1'04 verlies en weg kansen op de zege. De weg was zo vrij voor een overwinning voor het Paradigit team. Piet van Hoof werd het niet, een rondje te weinig op de rondkoers. Arjen De Koning reed foutloos en kende geen pech. Na een derde plaats vorig jaar, nu de hoofprijs voor De Koning. Jonkers werd net als in de vorige editie tweede.
Dirk Vermeirsch werd nog derde. Heel wat deelnemers kregen af te rekenen met lekke banden, een vrijgekomen 'deksel' was de boosdoenen.
Bij de Historics ging de overwinning naar Verzeijl met de Escort. Monnens werd tweede na onder meer een 6e (!) tijd algemeen op de laatste kp. Conxion-man Chris Debyser kwam de Escort MKII testen voor de omloop. De zenuwen vooraf bleken overbodig, Chris en Joris Erard werden derde en lijken klaar voor de Omloop van Vlaanderen.
Volledige uitslag SR Kasterlee 2008
