Rallye de Wallonie - Croes (C2 R2) gediskwalificeerd

29/04/2010 Francis Veranneman belde woensdagavond tijdens Power & Passion met David Croes om het over zijn prestatie in de Wallonie te hebben. David Croes had echter verrassend nieuws: na de eindcontrole werd hij gediskwalificeerd.

De Citroen C2 R2 Max van David Croes bleek na eindcontrole niet conform de homologatie. Het probleem situeert zich bij een inlaat-collector, op het moment van de eindcontrole bleek het niet meteen duidelijk of deze wel of niet conform was. Croes mocht woensdag langs bij de RACB en kreeg te horen dat de zege hem ontnomen werd.
Een aangeslagen Croes: "ik zet de c2 te koop. Als er nog iets gebeurt zal dat iets zijn wat veel minder geld kost en waar ik hopelijk terug een beetje plezier kan beleven."

Het volledige interview, en nog heel wat andere natuurlijk, kan u beluisteren op Power & Passion...