SR Staden - FIXION Ladiesteam met Steffi Snaet
11/08/2010 Steffi Snaet (dochter van Eddy Snaet) komt aan de start in de Shortrally van Staden. Copilote van dienst is Justine Demeestere die Steffi doorheen de KP's zal loodsen.
Het is de eerste ervaring als pilote voor Steffi maar met de nodige hulp die beide ladies zullen ontvangen van Lara Vanneste hoopt het damesteam de finish te halen, zich te amuseren en vooral ook te tonen dat de ze ook hun mannetje kunnen staan in de rallywereld.
"Dankzij de steun van ConXioN en Worldkarts kan ik mijn thuisrally aanvatten met de Opel Ascona B uit de stal van TT Autosport uit Zwevegem. Ik had al wat ervaring opgedaan als copilote van mijn pa in de Omloop van Vlaanderen, maar nu is dit mijn eerste keer aan het stuur in een rallywagen en dan nog in mijn achtertuin. Blunderen is dus uitgesloten" lacht Steffi.
Chris Debyser : "De Shortrally van Staden is nu reeds een succes te noemen mede dankzij de vele inschrijvingen. Ik ben ervan overtuigd dat ook heel wat supporters en toeschouwers langs de weg zullen staan na een kleine maand rallystilte. Bovendien telt deze rally voor velen als voorbereiding op de Omloop. Zo kunnen we commercieel met FIXION ook scoren want Steffi is naast Lara ook het gezicht voor de publiciteit die FIXION vanaf september uitgebreid zal voeren voor ons gamma Sparco, Stilo, Historic Racing Wheels en Dunlop. Ik hoop vooral dat Steffi en Justine een leuk weekend beleven en wie weet heeft dit team wel meer in petto voor de toekomst."
Verder is ook Debyser zelf van de partij met de vertrouwde FIXION Ford Escort MKII, en rijden voor ConXioN zowel Patrick Mylleville (Opel Manta) als Dirk Dumon (Opel Ascona)
