Bert Cornelis opnieuw met Escort Cosworth

22/02/2010 Drukke tijden voor Bert Cornelis en Matthijs Debaeke. Hun rallyagenda wordt afgestemd op de nieuwe garage die ze samen openen.

Dit jaar gaan we van start met de vertrouwde escort cosworth.  Die werd deze winter volledig uit elkaar gehaald en zijn we op dit moment terug aan het monteren.  Zowel binnen als buiten is deze herspoten.  Verder hebben we ook een nieuwe motor die we, in samenwerking met nonkeltje Dirk Vermeirsch, hebben gemonteerd.
  Deze vervangt de vorige die een beetje meer vermogen en ALS heeft.  Verder hebben we ook een nieuwe voorbrug gemonteerd. 
We hopen van start te kunnen gaan in Moorslede, waarna we zeker van start gaan in Tielt.  Verder hangt ons seizoen een beetje af van onze agenda in de garage.  In ieder geval wordt het een spannende strijd met nonkeltje Dirk die ook regelmatig aan de start komt met zijn vertrouwde rode sierra cosworth.

Na jarenlang samengewerkt te hebben in het rallywereldje gaan we nu ook samenwerken op professioneel vlak.  We zijn namelijk samen een autobedrijf gestart te Handzame. Met ervaring in onder meer officiële garages zoals Alfa Romeo-Fiat-Lancia, Vw-Audi, BMW, Ford achten we ons capabel om alle merken te herstellen.  We hebben ons ook één van de beste universele uitleescomputers op de markt gekocht zodat we ook de recentste modellen kunnen herstellen.  Verder beschikken we ook over een eigen spuitcabine en doen we dus ook alle carrosseriewerk.
Zaterdag aanstaande (27 februari) geven we een drink om iedereen eens te laten kennis maken met de garage.  Iedereen is welkom vanaf 17u in de garage in handzame (staatsbaan 88).