J-WRC Bulgarije - Thierry Neuville wint zijn eerste!
11/07/2010 Neuville nam zaterdagmorgen in zijn Citroen C2 S1600 meteen het commando over van Arzeno. Toen die even later crashte lag de weg breed open voor een eerste zege voor de Oostkantonner.
Thierry Neuville sloot vrijdag af als tweede op net geen 2 seconden van de Franse leider. Zaterdagmorgen zette onze landgenoot de eerste besttijd op de tabellen. Neuville wipte over Arzeno. De Fransman verloor op de volgende chronorit tijd door een lekke band en viel verder terug in de rangschikking.
De Nederlander Hans Weijs schoof zo met zijn Belgische navigator Bjorn Degandt door naar rang 2. Stemproblemen bij Bjorn en enkele technische probleempjes verhinderden Weijs om echt op zoek te gaan naar Neuville. De 22-jarige Neuville mocht zo naar de slotdag met een bufffer van 51 seconden. "Ik voel geen druk, aldus Neuville. Ik moet gewoon aan de leiding blijven en geen fouten maken."
Tijdens die slotdag kwam de zege van Neuville nooit meer in gevaar. Hans Weijs werd tweede, Slavov op ruime afstand derde. Voor Kevin Abbring eindigde een rally vol pech op de zevende plaats.
